Ansatte

Hans-Erik Aspenes : Daglig leder

Hans-Erik Aspenes

Daglig leder

+47 952 55 476 hans-erik.aspenes@taraldsvik.no
Diana Jensen : KS-/ HMS-leder

Diana Jensen

KS-/ HMS-leder

+47 466 74 603 diana.jensen@taraldsvik.no
Charlotte Andersen : Regnskapsansvarlig

Charlotte Andersen

Regnskapsansvarlig

+47 416 29 522 charlotte.andersen@taraldsvik.no
Frode Jørgensen : Prosjektleder mobilkraner- og transport

Frode Jørgensen

Prosjektleder mobilkraner- og transport

+47 908 40 321 frode.jorgensen@taraldsvik.no
Bjørn-Tore Dahlberg : Landmåler

Bjørn-Tore Dahlberg

Landmåler

+47 984 21 798 bjorn-tore.dahlberg@taraldsvik.no
Jarl-Martin Andersen : Prosjektleder

Jarl-Martin Andersen

Prosjektleder

+47 958 27 400 jarl-martin.andersen@taraldsvik.no
Stian Leithe : Prosjektleder

Stian Leithe

Prosjektleder

+47 907 32 419 stian.leithe@taraldsvik.no
Ørjan Hay-Johnsen : Prosjektleder

Ørjan Hay-Johnsen

Prosjektleder

+47 400 13 673 orjan.hay-johnsen@taraldsvik.no
Dan Eirik Knutsen : Prosjektleder

Dan Eirik Knutsen

Prosjektleder

+47 975 34 238 dan.knutsen@taraldsvik.no
Børge Telle : Prosjektleder

Børge Telle

Prosjektleder

+47 916 11 201 borge.telle@taraldsvik.no
Tom Petterson :

Tom Petterson

+47 480 25 356 tom.petterson@taraldsvik.no